Manipulácia a divadlo na občanov SR

Autor: Miroslav Somora | 12.2.2019 o 12:33 | (upravené 27.2.2019 o 22:33) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  420x

Chcem sa opýtať aký je dnes overený zdroj informácií ? Keď všetky média zverejňujú niečo , čo zas niekto druhý popiera.  

Vláda hrá jedno veľké nepekné divadlo pre občanov SR, aby si riešili to, čo oni práve chcú, aby si mohli oni robiť v pozadí tie najväčšie špinavosti aké sa len dajú a aj sa dejú.

Obyčajný človek v tom už má totálny chaos. Máme tu mafiánsky štát, ako náhle sa k tomu niekto približuje, tak sa buď podplatí, aby bol tíško a nepokračoval ďalej v odhaľovaní, a ak nepristúpi k pod plateniu tak sa dá zavraždiť.

Myslíte, že toto je správne pre Slovensko, čo sa práve deje ?

Zverejnite skutočnú pravdu pre občanov, čo sa skutočne deje a nie len to, čo vy chcete, aby ste ľudí s menším intelektom ovplyvnili pri voľbách.

Sa nečudujte, že mladí občania odchádzajú, lebo už nie sú taký hlúpy ako niektorý starší seniori ( zmanipulovaný, ) ktorí žijú starú dobu a veria, že ich súčasná vládna koalícia zachráni a neviem, ako zmení aktuálnu situáciu.

Fakt nikomu sa už vo vláde (ak sa to dá nazvať vôbec vláda) nedá veriť, lebo každý si ide tak, ako sa jemu hodí a nie v záujme občanov SR.

Ľudia sa už boja normálne povedať na verejnosti svoj názor, lebo sa boja o svoj život. Je fakt smutné a zároveň na zamyslenie, ako váš dokáže ovplyvniť pár ľudí vo vláde a skáčete tak, ako oni pískajú.

Kde je u vás tá česť a hrdosť voči občanov ? Pýtam sa slušne.

Chcel by som vidieť každého z vás na mieste obyčajného človeka, ako dokáže vyžiť s dvoma deťmi v akože sociálnom byte s minimálnou mzdou a s vašimi akože prídavkami na dieťa, so zdravotnou starostlivosťou, ktorá robí z ľudí pokusných králikoch. A kopec ďalších vecí. Fakt na zvracanie celé SLOVENSKO A JEJ VLÁDA.

PS: Pán Danko doporučujem navštíviť logopedičku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?