Manipulácia a divadlo na občanov SR

Autor: Miroslav Somora | 12.2.2019 o 12:33 | (upravené 27.2.2019 o 22:33) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  420x

Chcem sa opýtať aký je dnes overený zdroj informácií ? Keď všetky média zverejňujú niečo , čo zas niekto druhý popiera.  

Vláda hrá jedno veľké nepekné divadlo pre občanov SR, aby si riešili to, čo oni práve chcú, aby si mohli oni robiť v pozadí tie najväčšie špinavosti aké sa len dajú a aj sa dejú.

Obyčajný človek v tom už má totálny chaos. Máme tu mafiánsky štát, ako náhle sa k tomu niekto približuje, tak sa buď podplatí, aby bol tíško a nepokračoval ďalej v odhaľovaní, a ak nepristúpi k pod plateniu tak sa dá zavraždiť.

Myslíte, že toto je správne pre Slovensko, čo sa práve deje ?

Zverejnite skutočnú pravdu pre občanov, čo sa skutočne deje a nie len to, čo vy chcete, aby ste ľudí s menším intelektom ovplyvnili pri voľbách.

Sa nečudujte, že mladí občania odchádzajú, lebo už nie sú taký hlúpy ako niektorý starší seniori ( zmanipulovaný, ) ktorí žijú starú dobu a veria, že ich súčasná vládna koalícia zachráni a neviem, ako zmení aktuálnu situáciu.

Fakt nikomu sa už vo vláde (ak sa to dá nazvať vôbec vláda) nedá veriť, lebo každý si ide tak, ako sa jemu hodí a nie v záujme občanov SR.

Ľudia sa už boja normálne povedať na verejnosti svoj názor, lebo sa boja o svoj život. Je fakt smutné a zároveň na zamyslenie, ako váš dokáže ovplyvniť pár ľudí vo vláde a skáčete tak, ako oni pískajú.

Kde je u vás tá česť a hrdosť voči občanov ? Pýtam sa slušne.

Chcel by som vidieť každého z vás na mieste obyčajného človeka, ako dokáže vyžiť s dvoma deťmi v akože sociálnom byte s minimálnou mzdou a s vašimi akože prídavkami na dieťa, so zdravotnou starostlivosťou, ktorá robí z ľudí pokusných králikoch. A kopec ďalších vecí. Fakt na zvracanie celé SLOVENSKO A JEJ VLÁDA.

PS: Pán Danko doporučujem navštíviť logopedičku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ukrajinský premiér: Danka pozývam na Donbas pozrieť sa, kto je skutočný agresor

Ak niekto vystupuje proti sankciám, je to slabý líder, hovorí HROJSMAN.

Autorská strana Michala Havrana

Posolstvo Veľkej noci sa stráca (píše Michal Havran)

Súčasná teológia nemôže byť iba návodom na sexuálnu výchovu.


Už ste čítali?