Zavádzanie a manipulácia ľudí o prezidentských voľbách

Autor: Miroslav Somora | 12.2.2019 o 20:58 | (upravené 16.2.2019 o 20:52) Karma článku: 3,42 | Prečítané:  1339x

??  Pýtam sa prečo média  zavádzajú ľudí a ovplyvňujú ich rozhodnutie pri voľbách nového prezidenta ??

Zmanipulovaný prieskum. Ktorý sa snaží ovplyvniť ľudí, aby to smerácky panáčik vyhral. Ale to sa nikdy nestane. Prieskum sa robil s 1000 ľudí. A realita je úplne niekde inde. A so smeráckym pánom Šefčovičom nezavádzajte ľudí, že je prvý. SMER skončil pochopte to vy zmanipulované pod platené ovečky. 

Chce to predčasne voľby nech SMER už konečne pominie. Lebo toto je už fakt choré, čo sa tam dokazuje. 

Nezvolili žiadneho ústavného sudcu prečo asi ? Preto, lebo Fico za vzdal. A teraz sa bude čakať do štvrtku, ako pán Fico zavelí. Vôbec sa nebudem čudovať, keď nastane nečakaný akože zvrat u niekoho z koalície. A budú zas o tom média písať ako, keby neviem, čo. 

Otvorte vaše oči, ktoré vám zaslepil SMER, už vám nemá, čo ponúknuť. Je iná doba, rok 2019 tak nežite v minulosti, ale pozerajte sa na prítomnosť alebo budúcnosť krajiny. Aké istoty vám dá SMER alebo ich kandidát na prezidenta. Verím tomu, že žiadne. Zas vás len oklamú. Pozrite sa, čo všetko ide na povrch a, čo všetko majú za ušami a vy im stále bezhlavo veríte ? Zobuďme sa, lebo inak dopadneme veľmi zle či už naša generácia alebo naše deti a ich detí. 

Ľutujem ľudí a zároveň sa im čudujem, že ešte stále skáču, ako on píska. Už sa mu chystá celá v base za to všetko zlo, čo tu napáchal, tak čoho sa stále bojíte ? 

Zobuďte sa, rozhodujte sa srdcom, faktami, realitou a nie rozumom, ktorí máte zmanipulovaný alebo podplatený SMEROM a neverte médiám, ktoré sú riadeným smerom. Zverejňujú to, čo sa im povie od SMERU, aby sa opäť dostali k moci a mohli naďalej zakrývať svoju špinavú hru.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?